KOLTUK KANEPE DÖŞEME VE YENİLEME

     Ev ve Ofis Koltuk takımları, Oturma grupları, Berjer takımları, sandalye takımları, Puf v.B mobilyalarınızın Kumaş ve yüz ve iç malzemelerinin değişimini yaptırırken dikkat edilmesi gereken Oran koltuk döşeme atölyemizde düzenli olarak yapılan en önemli noktalar şunlardır:

İskelet ve Ahşap bölümü

İskelet ve ahşap kısımlarının sağlam olması kumaş sökülmesinden hemen sonra iskelet kısımları kontrol edilir kopmuş kırılmış çatlamış olan tüm yerler temizlenerek tadilatı yapılır. Bu tadilat alelade değil çok sağlam bir şekilde yapılır.

İç malzeme

Yüzü değişecek, döşemesi yapılacak tüm oturma gruplarının süngerleri ve iç döşeme malzemeleri kontrol edilerek çökmüş yâda yıpranmış ise bunların tamamen sökülerek. Gerekli olan temizliği yapılır Sünger başta olmak üzere tüm malzemelerin değişimi yapılır.

Atölyemizde Birinci sınıf sünger ve malzeme kullanılır.

Ürün sahibinin isteği doğrultusunda ahşap ve ya metal kısımlarının yenilenmesi boyanması rötuşlanması gibi işlerde atölyemizde yapılmaktadır.

isterseniz yerinizde Ücretsiz keşif yaparak herşeyi karşılıklı konuşalam


Ayrıca Mondi, Bellona İstikbal ürünlerinin koltuk kanepe ve diğer ürünlerininde özel servisi olan atölyemizden bu markalara ait tüm tadilat kumaş değişimi gibi tüm işleri yapılmaktadır.

İlgili başlıklar; Sincan Koltuk döşeme, Sincan Kanepe döşeme atölyesi - Berjer, Çekyat Tamiri, Özel Sipariş Koltuk, Oturma Gurubu, Modern Koltuk, Klasik Koltuk, Sincan Oturma Grubu, mutfak Koltukları, Minder Döşeme, Şark Köşesi, Köşe Takımları, Koltuk Eryaman, Sincan Sandalye, Döşeme İmalat, Tekli Koltuk, Markiz, Duvar Döşeme, Koltuk Firma, Loja, Otel Koltuk Tamiri, Özel Sipariş Koltuk minder